ابزار هیوندای ساخت کجاست؟ تاریخچه برند + معرفی تولیدات هیوندای

ابزار هیوندای ساخت کجاست

ابزار هیوندای ساخت کجاست؟ احتمالا شما هم به دنبال پاسخی دقیق و روشن برای این سوال هستید. از آنجائیکه اغلب افراد، هیوندای را تنها به‌عنوان برندی معتبر در صنعت خودروسازی می‌شناسند، به اشتباه گمان می‌برند که ابزارآلات هیوندای ساخت کشور مجزایی است. در صورتی که ابزار آلات صنعتی هیوندای نیز ازجمله تولیدات وسیع تحت لیسانس شرکت هیوندای کره است.

برای آگاهی کامل از اینکه هیوندای ساخت کدام کشور است و چه محصولاتی تولید می‌کند، این مطلب از سایت ابزار هیوندای را مطالعه نمایید.

ابزار هیوندای ساخت کدام کشور است؟

ابزار آلات صنعتی و کشاورزی هیوندای ازجمله تولیدات اصلی زیر نظر برند هیوندای کره است. هیوندای در سال 1976 به عنوان مجموعه‌ای وابستـه به گروه Hyundai با هدف واردات و صادرات احداث شد. این کمپانی وسیع و گسترده، فعالیت‌های بازرگانی عمومی خود را با نتایج بسیار ارزنده‌ای در کشور کره به اجرا درمی‌آورد. با این حال، پویش‌های وسیع گروه هیوندای محدود به کره نشد‌ه و در سطح تجارت بین‌المللی نیز تداوم می‌یابد.

هم اکنون، شرکت هیوندای دربردارنده بیش از 140 شبکه تجاری جهانی در سراسر جهان است. این برند خوش‌آوزه با تمرکز بر سرمایه‌گذاری در خارج از کشور و توسعه وسیع، اقدام به رهبری تولیدات ابزار به ایران می‌کند.

شرکت ایران هیوندای با تلاش‌های مستمر مسئولین متخصص در عرصه ابزارآلات، در سال 1376 در ایران تاسیس شد. این شرکت تنها وارد کننده ابزار آلات صنعتی و کشاورزی هیوندای در ایران است. هم‌اکنون با گذشت بیش از یک دهه از شروع فعالیت شرکت ایران هیوندای، Hyundai یکی از برندهای مطرح در بازار ابزارآلات ایران معرفی می‌‎شود.

درحال‌حاضر ابزار هیوندای تعداد کثیری از نمایندگی‌های مجاز و مراکز خدمات پس از فروش در سراسر ایران را به ثبت رساند‌ه است. البته با پیشبردهای وسیع شرکت، تعداد نمایندگی‌ها همواره در حال افزایش هم می‌باشد. لذا، در پاسخ به این سوال که ابزار هیوندای ساخت کجاست باید بگوییم که ابزار هیوندای ازجمله تولیدات تحت لیسانس برند هیوندای کشور کره است. این طیف از محصولات هیوندای، از سال 1376 تاکنون با اتکا بر دانش فنی نیروهای متخصص تولید و وارد بازار ایران می‌شود.

امروزه ابزار آلات صنعتی و کشاورزی هیوندای در بزرگترین پروژه‌های جهان از خودرو سازی و فولاد تا ماشین‌آلات سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ابزارآلات هیوندای ساخت کدام کشور است

هیوندای ساخت کدام کشور است؟ تاریخچه کامل برند هیوندای

برند هیوندای با دارا بود‌ن مجموعه‌ای از کارخانجات تولیـدی و سازمـان‌های تجاری وسیع، یکی از برترین برندهای مشهور در جهان است. اولین کمپانی هیوندای در سال 1947 توسط چونگ جویونگ در قالب یک شرکت ساختمانی تاسیس و شروع به فعالیت کرد. از سال 1954 شرکت هیوندای آغاز به گسترش فعالیت‌ خود در سایر زمینه‌های صنعتـی کرد‌ه و به عبارتی شروع به دگرگونی کرد.

این کمپانی مشهور بر پایه تجربیات روشن، دانش وسیع و خلاقیت در ساخت در بازه زمانی کوتاه تبدیل به برندی مطرح در جهان شد. اصلی‌ترین دستاوردهای شرکت هیوندای شامل تولید انواع مختلفی از خودرو، موتور و کشتی است. به طوری که کمپانی هیـوندای موتورز، چهارمیـن تولیدکننده بزرگ خودرو در جهان محسوب می‌شود. هیـوندای همچنین به عنوان بزرگترین تولید کننـده کشتی در دنیا نیز شناختـه می‌شود. با این همه، تولیدات برند هیوندای فقط محدود به خودروسازی و کشتی سازی نمی‌شود. از دیگر فعالیت‌های تولیدی این برند معتبر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راه‌سازی
 • لوازم خانگی
 • قطعات یدکی
 • آسانسور و بالابر
 • خدمات حمل‌ونقل
 • ابزار آلات صنعتی
 • وسایل نقلیه تجاری
 • خطوط تولید صنعتی
 • ماشین آلات صنعتی
 • مهندسی دریا و بنادر
 • پروژه‌های ساخت‌وساز
 • الکترونیک و ارتباطات راه دور
 • محصولات شیمیایی و پتروشیمی

در حالت کلی، هیوندای یک شرکت تولیدی گسترد‌ه است که فراتر از مرزهای تجاری به دنیا می‌رود. به عبارت دیگر، شرکت هیوندای یک شریک تجاری جهانی است. بر همین اساس، کارشناسان بر این باورند که در آینده‌ای بسیار نزدیک، هیوندای رهبری اقتصاد کل جهان را در دست خواهد گرفت.

نکته جالب اینجا است که هیـوندای در تمام خطـوط تولیـد از ابزار آلات و تجهیـزات صنعتـی ساخت خود استفـاده می‌کند. این موضوع نشان‌دهنده اصالت کالا و کیفیت بالای محصولات تولیدی برند هیـوندای است.

ابزارآلات هیوندای

اصلی‌ترین نقاط قوت ابزار هیوندای کره چیست؟!

اکثر مردم کنجکاو هستند که بدانند چه نقطه قوتی در ابزار آلات هیوندای وجود دارد که سبب محبوبیت محصولات این برند در بازار شد‌ه است. مهم‌ترین مزایای خرید محصولات هیوندای را می‌توان در ابتدا، پیشینه درخشان برند هیوندای دانست.

همانطور که آگاه هستید، برند هیوندای یکی از قدیمی‌ترین برندهای مطرح در جهان است. از این رو، همواره در تلاش بود‌ه تا اعتماد تمامی مشتریانش را به خود جلب کند.

هیوندای، به‌عنوان یک شرکت جهانی در عرصه صنعت و تجارت، از آغاز تلاش بر این کرد‌ه که یک “شریک خوب اجتماعی” برای تمامی اصناف باشد. به طوری که تمامی تولید کنندگان محصولات هیوندای اهداف خود را در راستای ایجاد یک جامعه همزیست پیش می‌برند. آنها به‌طور معمول پیش‌بردهای خود را در سایت‌های تجاری داخلی و بین‌المللی با عشق به همسایگان و اشتراک‌گذاری باورهای شرکتی انجام می‌دهند.

محصولات شرکت هیوندای از ابتدا بر پایه کارگشایی و پیش‌گامی در تمام گروه‌های صنعتی و تجاری تولید شد‌ه‌اند. از همین جهت، جلب رضایت مصرف‌کنندگان و افزایش روزمره کیفیت کالاهای تولیدی را هدف اصلی تجارت خود قرار داده‌اند. در نهایت، مصرف‌کنندگان هیوندای دائما از ارائه کیفیت برتر و تکنولوژی‌های به‌روز و نوین برند هیوندای خرسند بود‌ه و هستند.

ابزار آلات صنعتی هیوندای از وسیع‌ترین تولیدات تحت لیسانس برند هیوندای کره هستند که سهم قابل توجهی از ابزارآلات ایران را به خود اختصاص داده‌اند. این دسته از محصولات هیوندای با تلاش‌های مکرر مسئولین شرکت ایران هیوندای، حضوری مستمر و موفق در بازار ابزار آلات ایران داشته‌اند.

رمز موفقیت ابزار هیوندای کره در چیست؟

در مجموع محصولات برند هیوندای و به‌ویژه ابزار آلات صنعتی و کشاورزی این برند، با اتکا بر موارد زیر تولید می‌شوند:

 • تعهد به کیفیت
 • تنـوع بی‌نظیر تولیدات
 • خدمـات پس از فروش گسترده
 • بهبـود مستمر کیفیت محصولات
 • بهره‌گیری از خدمات و فناوری نوین
 • احترام به نظر مشتریان در امر تولید
 • قیمت مطلوب در قبال کیفیت ساخت بالا
 • استفاده از برترین استانداردهـای روز دنیا
 • همگامـی با نیازهای روز جهان در عرصه صنعت و تجارت

مطلب نهایی در پاسخ به سوال ” ابزار هیوندای ساخت کجاست “؟؟

ابزار آلات صنعتی و کشاورزی هیوندای ملقب به شرکت ایران هیوندای فعالیت بازرگانی خود را در دو دهه اخیر آغاز کرد. این شرکت همواره با اعتقاد بر فراهم نمود‌ن کالاهای اصیل و باکیفیت، فعالیت تجاری خود را در ایران آغاز نمود‌ه و همه‌روزه درحال گسترش است.

ابزار آلات هیوندای، نیازی به تبلیغ نداشتـه و برندی نام آشنا در سطح جهان است. نیروهای متخصص و کارآمد این گروه بازرگانی، همه تلاش خود را در جهت جلب رضایت هم‌میهنان خود می‌کنند. مسئولین مربوطه نیز تمامی استانداردهای ایمنی و کیفی را در عرضه محصولات و خدمات خود رعایت می‌کنند. در حالت کلی، مهم‌ترین هدف ایران هیوندای این است که نیازهای شما هم‌وطنان عزیز را بدون کاستی برآورده نماید.

سخن آخر این که جوهره وجودی ایران هیوندای همواره بر سه رکن اساسی استوار است : بصیرت خلاق، تفکر مثبت، اراده تزلزل‌ناپذیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.